відкриті уроки

Урок англійської мови
у 7 класі  


Тема: Rules Of Politeness. Friendly People.
Мета: повторити і активізувати лексику теми; продовжувати формувати навички аудіювання; навчати спілкуванню за темою; удосконалювати техніку читання; розвивати культуру мовлення і письма; виховувати усвідомлення можливості ввічливого поводження з іншими людьми.
Обладнання: підручник, картки із завданнями для індивідуальної роботи та роботи в парах, комп’ютер, проектор, екран, картка оцінювання.
Тип уроку: застосування знань, умінь і навичок.
Методи: пояснювальний, репродуктивний, частково-пошуковий.
Прийоми: «Знайди пару», «Привіт, проблемо!», «Перекладач», «Дослідник», «Так чи ні», «Доповни речення», «Кореспондент», «Взаємоперевірка», «Асоціації», «Мікрофон», «Вирішення проблеми».


                                                            
  ************************************************************Урок англійської мови
у 5 класі

Тема: Household Chores.
Мета: відпрацювати лексичний матеріал теми; продовжувати формування навичок аудіювання, письма; розвивати уміння діалогічного мовлення; удосконалювати техніку читання; відпрацювати використання модального дієслова «to have to” у теперішньому та минулому простому часі; виховувати любов до праці.
Обладнання: підручник, комп’ютер, проектор, мультимедійна дошка, роздавальний матеріал (картки із завданнями).
Тип уроку: застосування знань, умінь і навичок.


Хід уроку ************************************************************
Урок англійської мови
5 клас

Тема: About My Friend. My Friend’s Appearance.
Мета: повторити і активізувати лексику теми; продовжувати формувати навички аудіювання; продовжувати формувати навички діалогічного та монологічного мовлення; повторити займенники “He/She”, “His/Her”, використання дієслова “to be” після іменників в однині і множині; відпрацювати використання фраз “He has got/She has got”; продовжувати навчати учнів описувати зовнішність людей; удосконалювати навички читання; продовжувати формувати навички письма; виховувати повагу та добре ставлення до інших людей.
Обладнання: підручник, мультимедійний екран, проектор, картки із завданнями для роботи на уроці, мікрофон, м’яч, листи оцінювання.
Тип уроку: комбінований.
Прийоми: «Перекладач», «Розірваний лист», «Мікрофон», «Художник», «Асоціативний кущ»

Хід уроку  

 ************************************************************
Урок англійської мови
11 клас
Тема: The New Year And Christmas Traditions.


Мета: практикувати учнів в аудіюванні та читанні культурологічних текстів; поглибити знання учнів про традиції святкування Нового року та Різдва; розвивати навички монологічного мовлення; розвивати увагу учнів; практикувати у виконанні вправ пошукового характеру; виховувати любов до народних традицій та повагу до традицій інших країн.
Тип уроку: формування знань, умінь і навичок.
Обладнання: мультимедійна дошка, проектор, комп’ютер, підручник, роздавальний матеріал з лексикою до теми уроку та тестові завдання до тексту для аудіювання.
 

1 комментарий:

  1. Валентина Вікторівна5 декабря 2015 г., 08:38

    Цікаві уроки! Рекомендую всім ознайомитись. Дякую за можливість використання

    ОтветитьУдалить